-

-

+90(212)320 36 50
5,6171
$4,8389

Phoenix Contact PT SERİSİ PUSH-IN BAĞLANTILI KLEMENSLER

PTRV 4 /WH
  • PTRV 4 /WH
Marka: Phoenix Contact

Seri:PT SERİSİ PUSH-IN BAĞLANTILI KLEMENSLER

Model: PTRV 4 /WH

Model Birim Fiyat Birim Fiyat Adet Stok
PTRV 4 /WH1,5 mm²griFiyat Sorunuz: 0212 320 36 50
  • Ürün Hakkında
  • Dokümanlar
  • Yazılımlar
- PT serisi klemenslerde kablolar alet kullanmadan takılır. Bu sayede bağlantılar kolay, hızlı ve hatasız şekilde yapılır.
- İndirici köprüler farklı nominal kesite sahip klemenslerin bağlantısını sağlar, örneğin ST 10 yaylı klemensleriyle PT 2,5
- Çift köprüleme kanalı sayesinde her sayıda klemens iki kutuplu köprüler kullanılarak birbirine bağlanabilir. 2-50 kutuplu köprüler 50'ye kadar klemensin tek aşamada köprülenmesini sağlar.
- Komşu olmayan standart köprünün bacakları kırılarak köprülenebilir. Bu şekilde iki farklı potansiyel, klemens dizisi boyunca paralel olarak taşınabilir. Kontak noktaları işaretlenerek belirgin hale getirilebilir.
- PT serisinin tüm klemenslerinde 2,3 mm çaplı test fişleri için ilave bir test kontağı vardır. Ayrıca çift köprüleme kanalında test imkanı mevcuttur.
- Klemens bağlantı noktalarına enerji altında güvenli erişim,
- Ayırma plakaları klemens profilinden dışarıya taşar. Hem görsel hem elektriksel ayrım sağlarlar.
- Kabloyu itmek için gerekli kuvvet benzer ürünlere kıyasla çok daha düşüktür. Bu sayede ince kablolar bile rahatça takılır.
- Kabloyu çıkartmak için turuncu butonu sert herhangi bir cisimle itmek yeterlidir. Özel bir alet kullanımına gerek yoktur.
- Kompakt kollu tip sigortalı klemensler geçiş klemensleriyle aynı şekle sahiptir ve kesintisiz etiketleme ve köprülemeyi desteklemektedir. Bitişik olmayan klemenslerin köprülenebilmesi sayesinde hızlı potansiyel dağıtımı yapmak kolaydır.
Ambalaj adedi ürünlerin minimum sipariş adedini belirtmektedir. Fiyatlar ürünlerin ambalaj adetlerine göre düzenlenmiştir. Birim fiyat için teklif almak istiyorsanız Müşteri Danışma Hattı'ndan ya da sol alt köşede bulunan Teknik Destek Al bölümünden irtibata geçiniz.
    E-endustri.com'u takip edin
    e-endustri.com Hesaplı Alışveriş Kredi kartları